kursy
komentarze (1)

Francuski to moje marzenie – wersja TGV

Czy w 7 dni można zacząć mówić po francusku? Podejmij to wyzwanie! Nie czekaj, spełnij swoje francuskie marzenie w superszybkim tempie.

Przed Tobą niezwykła przygoda i ambitne wyzwanie – kurs „Francuski to moje marzenie” w wersji TGV to 7 godzin francuskiego dziennie przez cały tydzień. Zacznij na szybkich obrotach i pokonaj pozorne przeszkody, jakie czają się na osoby zaczynające naukę francuskiego.

Kurs dla osób zupełnie początkujących.

Zajęcia odbywają się codziennie przez 7 dni (od poniedziałku do niedzieli) w godzinach: 10:00–13:30 i 17:00–20:30.

Premierowa edycja: 24–30 czerwca 2019.

Co wyróżnia wersję TGV od klasycznych kursów?

Kurs w wersji TGV to maksymalne przyśpieszenie w nauce. W ciągu tygodnia poświęcisz francuskiemu ponad 49 godzin zegarowych, co odpowiada 3 sezonom pracy w moich regularnych grupach! To, na co inni potrzebują kilka miesięcy, Ty możesz osiągnąć w kilka dni!

Zwróć uwagę, że na kursie o standardowej intensywności, kiedy poznajesz coś zupełnie nowego, musisz czekać kolejnych kilka dni, żeby to utrwalić i rozwijać. Natomiast na zajęciach w formie TGV (7 godzin x 7 dni) kontakt z językiem jest Twoją codziennością, a przerwa w środku dnia pozwala Ci zachować świeżość umysłu. Tutaj nie ma miejsca na zapominanie materiału pomiędzy zajęciami.

Dla kogo jest ten kurs?

Nauka z taką intensywnością to oczywiście duże wyzwanie i nie każdy może mu sprostać. Tydzień takiej pracy to ogromny wysiłek, ale jest on miarodajny i pozwala oswoić się z językiem dużo szybciej niż zwykle. Aby zapewnić sobie najlepsze warunki nauki, weź urlop w pracy i pozwól sobie w pełni skupić się na realizowaniu swojego francuskiego marzenia.

Czego się nauczę?

Ten kurs odpowiada trzem sezonom regularnych zajęć w moich grupach. Nauczysz się wyrażać swoje potrzeby, będziesz w stanie zamówić jedzenie, zapytać o drogę, kupić ciuchy, umówić się na spotkanie, zarezerwować pokój w hotelu, zapisać się na siłownię, pogadać z sąsiadami…

Czy jest kontynuacja?

Nie, to jest kurs jednostopniowy. Polega na szybkim okrzesaniu się z podstawami francuskiego. Większość ludzi nie podoła takiej intensywności na dłuższą metę. Żeby kontynuować naukę w sposób jak najbardziej efektywny, polecam spokojniejsze, regularne zajęcia (np. 2 razy w tygodniu).

Najbliższa edycja: 24-30 czerwca 2019

Praktyczne informacje:
  • kurs dla osób zupełnie początkujących
  • grupa max. 6 osób
  • kawa, herbata i lemoniada dla wszystkich uczestników
  • cena: 2500 zł 1950 zł (PROMOCJA) – możliwa płatność w dwóch ratach
  • wszystkie materiały (włącznie z podręcznikiem i zeszytem ćwiczeń „Edito A1”) zawarte w cenie kursu
  • zajęcia w Oranżerii Pana od francuskiego, ul. Mariensztat 19a w Warszawie
  • regulamin zapisów (kliknij)

Zapisz się: panodfrancuskiego@gmail.com

1 komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.