kursy, wyróżnione

TGV – najszybszy kurs francuskiego od zera

Czy w 5 dni można zacząć mówić po francusku? Podejmij to wyzwanie! Nie czekaj, spełnij swoje francuskie marzenie w superszybkim tempie i to jeszcze w Paryżu!

Przed Tobą niezwykła przygoda i ambitne wyzwanie – kurs TGV to 7 godzin francuskiego dziennie przez 5 dni (łącznie 35 godzin zegarowych!). Zacznij na szybkich obrotach i pokonaj pozorne przeszkody, jakie czają się na osoby zaczynające naukę francuskiego. Zapraszam Cię do mojej butikowej szkoły na paryskim Montmartre na tę niezwykłą przygodę, która otworzy przed Tobą francuski świat.

Kurs od zera – dla osób zupełnie początkujących, które nigdy nie uczyły się języka francuskiego.

Zajęcia odbywają się dwa razy dziennie przez 5 dni (od poniedziałku do piątku) w godzinach: 9:00-13:00 i 19:00-22:00.

Co wyróżnia wersję TGV od klasycznych kursów?

Kurs w wersji TGV to maksymalne przyśpieszenie w nauce. W ciągu tygodnia poświęcisz francuskiemu ponad 35 godzin zegarowych, w dodatku paryskie otoczenie będzie sprzyjać Twojem językowemu zanurzeniu. To, na co inni potrzebują kilka miesięcy, Ty możesz osiągnąć w kilka dni!

Zwróć uwagę, że na kursie o standardowej intensywności, kiedy poznajesz coś zupełnie nowego, musisz czekać kolejnych kilka dni, żeby to utrwalić i rozwijać. Natomiast na zajęciach w formie TGV (7 godzin x 5 dni) kontakt z językiem jest Twoją codziennością, a przerwa w środku dnia pozwala Ci zachować świeżość umysłu. Tutaj nie ma miejsca na zapominanie materiału pomiędzy zajęciami. Nie ma też prac domowych ani testów. Będą za to krótkie misje paryskie, żeby jeszcze mocniej zanurzyć się w języku.

Dla kogo jest ten kurs?

Nauka z taką intensywnością to ogromne wyzwanie i nie każdy może mu sprostać. 5 dni takiej pracy to niebywały wysiłek, ale jest on miarodajny i pozwala oswoić się z językiem dużo szybciej niż zwykle. Aby zapewnić sobie najlepsze warunki nauki, weź urlop w pracy, odstaw rodzinę na bok i pozwól sobie w pełni skupić się na realizowaniu swojego francuskiego marzenia. Warto jest też zapewnić sobie parę dni odpoczynku przed kursem i bezpośrednio po.  W czasie zajęć ważne są: maksymalne skupienie, komunikacja i zaangażowanie. To jak wspinaczka na szczyt – nie wszyscy dają radę. Jeśli Twoje ostatnie doświadczenia z nauką języka obcego sięgają zamierzchłej przeszłości, albo jesteś osobą, która powoli przyswaja wiedzę, to wybierz lżejszy kurs.

Czego się nauczę?

Nauczysz się wyrażać swoje potrzeby, będziesz w stanie zamówić jedzenie, zapytać o drogę, kupić ciuchy, umówić się na spotkanie, zarezerwować pokój w hotelu, zapisać się na siłownię, pogadać z sąsiadami. Będziemy też zapuszczać się we francuską rzeczywistość na paryskim Montmartre.

Czy jest kontynuacja?

Po tak intensywnej przygodzie, polecam Ci naukę w spokojniejszym wymiarze. Możesz skorzystać ze specjalnej oferty na zajęcia online w zaprzyjaźnionej szkole L’ÉCOLE PARISIENNE.

Najbliższe edycje TGV:
26.08-30.08.2024
11.11-15.11.2024

Praktyczne informacje:
  • kurs dla osób zupełnie początkujących (wszyscy zaczynają od zupełnego zera – jeśli masz już za sobą naukę francuskiego, to wybierz kurs „FENIKS”)
  • grupa max. 6 osób
  • cena: 699 euro
  • wszystkie materiały zawarte w cenie kursu
  • nie ma testów ani prac domowych; kurs nie jest zakończony żadnym egzaminem, ale francuskim toastem (szampan i makaroniki)
  • to nie jest kurs online – zajęcia odbywają się w PAROLERIE Cabinet d’experiences linguistiques, 55 Rue d’Orsel w Paryżu
  • możliwość wykupienia kursu na prezent
  • to bardzo wymagający kurs – zastanów się, czy jesteś w stanie sobie pozwolić na taki wysiłek

Zapisz się: panodfrancuskiego@gmail.com