o mnie

Cześć! Nazywam się Jacek Mulczyk-Skarżyński i jestem Panem od francuskiego.

Kiedyś chciałem być aktorem, ale miłość do francuskiego zwyciężyła wszystkie inne plany życiowe. Ukończyłem z wyróżnieniem romanistykę na Uniwersytecie Warszawskim, specjalizując się w tematyce teatru kanadyjskiego. Bycie Panem do francuskiego to coś więcej niż pasja – to moje życie.

Prowadzę autorskie lekcje języka francuskiego na różnych poziomach zaawansowania, kursy specjalistyczne dla branży modowej i gastronomicznej, konsultacje dla aktorów i wokalistów, a także konwersacje przy winie i różnorodne francuskie wydarzenia w mojej Oranżerii przy ul. Mariensztat 19a w Warszawie. Wykładam gościnnie na studiach filologicznych Uniwersytetu Warszawskiego, Łódzkiego i Szczecińskiego. Na Instagramie prowadzę autorski Instaturniej, dzielę się francuskimi inspiracjami i sposobami na naukę języka. Na moim Tik Toku, Facebookukanale na YouTube uczę Francuskiego w minutę i staram się pokazać, że francuski wcale nie jest trudny, ale pełen ciekawych subtelności.

Wypowiedziałem wojnę sztampowemu i nieatrakcyjnemu nauczaniu. Tworzę innowacyjne formy nauki poprzez wykorzystanie mediów społecznościowych. Organizuję eventy językowe, uczę lektorów jak uczyć, przygotowuję wyjątkowe materiały do nauki francuskiego. Poza pracą nauczyciela zajmuję się też przekładem literackim, tworzeniem autorskich zeszytów ćwiczeń oraz promowaniem tego, co piękne i francuskie.

Tutaj możesz kupić Zeszyty Pana od francuskiego:
“Pobudź swój francuski”
“Rozwiń swój francuski”

 

MEDIA O MNIE:

Puls Biznesu – Francuski daleki od sztampy

Na Temat – “Francuski dla niegrzecznych” uratuje cię przed przypałem. Tacy powinni być nauczyciele XXI wieku

Pytanie na Śniadanie – Tradycyjne lekcje języków to już przeszłość

Radio TOK FM – Rozmowa z ciekawym człowiekiem – Pan od francuskiego

Dzień dobry TVN – Nauka języka obcego nie musi być nudna

Wysokie Obcasy – Pan od francuskiego podbija Instagrama i TikToka. “Nauczyciele zawsze byli influencerami”

WP.pl – Na zajęciach musi być “mięso” – wywiad z Panem od francuskiego

OFeminin – Francuski XXL i ten dla niegrzecznych – “Pan od francuskiego” pokazuje, że nauka języków nie musi trącić nudą

Pytanie na Śniadanie – Nauczyciele nowymi influencerami?