kursy indywidualne

Szukasz kursu francuskiego, który będzie do Ciebie dopasowany jak dobre ubranie, pomoże Ci poczuć się pewniej i atrakcyjniej? Dołącz do grupy moich Klientów.

Poniżej opowiem Ci:

  • jak wygląda współpraca ze mną
  • jakie są moje kwalifikacje
  • jakie mam doświadczenie
  • jak uczę
  • gdzie uczę
  • czy nauczę Ciebie
jacek-fot-marysiagasecka-1-7

foto: Marysia Gąsecka

W czasie kursu indywidualnego realizujemy wszystkie Twoje potrzeby i zachcianki językowe. Pracuję z wybranymi osobami – musimy się najpierw dogadać terminowo i energetycznie. Następnie podpisujemy prostą umowę, która regulować będzie naszą współpracę. Bycie panem od francuskiego to nie hobby, ale bardzo wymagająca robota. Płacę ZUS i podatki. Kupując lekcje zasilasz więc nie tylko moją kieszeń. Wystawiam faktury na Ciebie lub na Twoją firmę, dzięki czemu kurs możesz wrzucić w koszty swojej działalności. Jedno spotkanie (60 minut) kosztuje 100 złotych. Pracuję z Tobą w systemie „serialowym”. Ty kupujesz 10 odcinków, a ja daję Ci jedenasty gratis. To taka motywacja, żeby francuski nie był jedynie krótkotrwałym kaprysem, ale rzeczywistym rozwojem. Po takich 11 spotkaniach (60 lub 90-minutowych) zauważysz swój postęp.

jacek-fot-marysiagasecka-1

foto: Marysia Gąsecka

Zanim podejmiesz decyzję o wydaniu całkiem pokaźnej sumy za kurs w mojej asyście, po Twojej głowie z pewnością krążą różne pytania. Pozwól, że na nie odpowiem.

1. Jakie mam kwalifikacje?

Ukończyłem z wyróżnieniem romanistykę na Uniwersytecie Warszawskim. Specjalizowałem się w badaniach nad teatrem kanadyjskim, wydając kilka publikacji w ważnych magazynach naukowych. Równolegle zdobywałem wiedzę na specjalistycznych modułach dydaktycznych, otrzymując celującą ocenę z praktyk i zdobywając wszystkie uprawnienia pedagogiczne. Uczestniczyłem w wielu szkoleniach organizowanych przez szkoły językowe i Stowarzyszenie na rzecz jakości w nauczaniu języków obcych PASE.

2. Jakie mam doświadczenie?

Jestem nauczycielem z powołania. Jako lektor pracuję od 2006 roku. Przez 7 lat współpracowałem z najlepszą szkołą języka francuskiego w Warszawie prowadząc kursy dla łącznie 97 grup na wszystkich poziomach zaawansowania, animując warsztaty kulinarne, tworząc materiały dydaktyczne i pisząc francuski tygodnik dla uczniów. Nauczyłem francuskiego ponad 70 klientów indywidualnych. Jestem wykładowcą Uniwersytetu Warszawskiego. Szkolę lektorów na konferencjach i kongresach dydaktycznych. Przekładam na polski literaturę francuskojęzyczną. Codziennie uczę przydatnych sformułowań przez aplikację Snapchat [kliknij, żeby dowiedzieć się więcej], piszę bloga, na którym umieszczam zadania z rozwiązaniami do bezpłatnego pobrania i udostępniania, a francuskie zawiłości tłumaczę na Youtube [kliknij, żeby zobaczyć mój kanał].

3. Jak uczę?

Aktywnie i z pasją. Na każdych moich zajęciach będziesz mieć kontakt z żywym językiem, poprzez wideoreportaże, dzięki którym wzmocnisz swoje kompetencje. Poza tym lubię niekonwencjonalne metody – akcesoria, gry, jedzenie… Robię wszystko, co w mojej mocy, żeby pomóc Ci komunikować się po francusku.

Możemy pracować na podręczniku wiodącym, ale i tak będziesz dostawać ode mnie mnóstwo wartościowych materiałów, które na co dzień tworzę, aby nasza współpraca nie była zwykłą lekcją, ale wydarzeniem językowym. Zapewniam Ci wszystko: od specjalnego zeszytu i teczki na kserówki po książkę i inne materiały. Po każdym spotkaniu otrzymasz ode mnie PDF ze słownictwem z lekcji i spersonalizowanymi zadaniami, które pozwolą Ci wykorzystać jeszcze nieprzyswojone struktury [kliknij, żeby pobrać przykład]. Jestem do Twojej dyspozycji. Twoim jedynym zadaniem jest otwarcie się na tę przygodę i podjęcie językowego wyzwania.

4. Gdzie uczę?

Prowadzę lektoraty na Uniwersytecie Warszawskim, szkolenia dla korporacji, warsztaty gramatyczne, konwersacje przy lampce wina i kursy indywidualne dla zmotywowanych ludzi, którzy podobnie jak ja lubią się rozwijać. Pracuję w centrum Warszawy, w mojej Oranżerii przy ul. Mariensztat 19a. Wyznaję zasadę spotkań językowych w ciepłej atmosferze. Dlatego też nie prowadzę zajęć przez internet. Jeśli jesteś spoza Warszawy, możesz pocieszyć się moimi bezpłatnymi lekcjami na Youtube, przez aplikację Snapchat i w innych mediach społecznościowych.

5. Kogo uczę?

Uczę dorosłych. Lubię pracować z osobami ambitnymi, pozytywnymi i pracowitymi.

6. Czy nauczę Ciebie?

Skontaktuj się ze mną mailowo. Opowiedz o swoich doświadczeniach z francuskim i napisz jakie są Twoje cele językowe. Postaram się pomóc.

Jacek Mulczyk-Skarżyński

panodfrancuskiego@gmail.com